Ostukorv0

Tagastamine

Kui ostetud toode teile mistahes põhjusel ei sobi, on teil õigus see tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates kättesaamisest. Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud, peab olema vigastamata kujul originaalpakendis, koos kõikide markeeringutega ja täiskomplektis.

Seepärast soovitame kauba kättesaamisel avada pakend võimalikult ettevaatlikult ning seda kahjustamata. Kauba transpordikulu ei kuulu tagastamisele.

Toote tagastamiseks või ümbervahetamiseks täitke Boon’i taganemisavalduse tüüpvorm (PDF) ning lisage täidetud taganemisavaldus tagastatava toote juurde või saatke see meiliga aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Kirjas märkige üles tellitud kauba nimetus, arvenumber, maksmise kuupäev ning tagastamise põhjus. Raha tagastame ülekandega samale pangakontole, millelt makse kauba eest laekus ning teeme seda 14 päeva jooksul peale kauba tagastamist.

Klienditeenindus

Helistage meile
(E–R 8.00–20.00, L–P 10.00–18.00)
(+372) 501 1011 René

Kirjutage meile
info@boon.ee

Pakume teile abi nii kohvi tellimisel kui sobivaima JURA espressomasina ja kohvimasina valimisel.

Teretulnud on kõik tellimist, järelmaksutingimusi, kohaletoimetamist, maksmist, tagastamist ja hooldust puudutavad küsimused.