Ostukorv0

soojendaja_1
soojendaja_2
soojendaja_3
soojendaja4
soojendaj_5

Tassisoojendaja

Art. Nr.: 71268
JURA
189,00 €
Allahindus


Hõrkude kohvijookide nautimisest on saanud tavapärane osa meie igapäeva elus. Kindlasti aitab tassisoojendaja kaasa kohvijookide kvaliteedi parendamisele ning automaatne sisse- ja väljalülitus aitab parimat võimalikku kohvijooki nautida igal ajahetkel. Seade lülitab end sisse ja välja vastavalt programmeeritud ajale – nii et tassid on alati õigel temperatuuril kui Sa seda vajad.

Tassisoojendaja kaks sahtlit on varustatud mugava sulgursüsteemiga, mis tagab vaikse ja sujuva sahtlite sulgumise. Kumbki sahtel mahutab 6 cappuccino tassi (ø 90 mm), 4 kohvitassi (ø 66 mm) või 5 espresso tassi (ø 57 mm). Tassisoojendaja suurus on ideaalne kasutamiseks koduses majapidamises, kui soovid pakkuda oma perele ja sõpradele vaid parimat.

Tassisoojendaja modernne stiil sobib väga hästi JURA Impressa ja ENA-seeria kohvimasinatega. Läbikumavad küljed kõrgkvaliteetsest matt-plastist annavad tassisoojendajale õhulise ja elegantse välimuse.

Oma 12,2 cm laiusega sobib tassisoojendaja ideaalselt Sinu JURA kohvimasina kõrvale.
Klienditeenindus

Helistage meile
(E–R 8.00–20.00, L–P 10.00–18.00)
(+372) 501 1011 René

Kirjutage meile
info@boon.ee

Pakume teile abi nii kohvi tellimisel kui sobivaima JURA espressomasina ja kohvimasina valimisel.

Teretulnud on kõik tellimist, järelmaksutingimusi, kohaletoimetamist, maksmist, tagastamist ja hooldust puudutavad küsimused.