Ostukorv0


Kohviuba Agust Gentile 1kg

Art. Nr.: PR 0003
Caffè Agust
25,90 €
Allahindus

25,90 €/kg

Segu, mis koosneb 100% Araabika kohvist ja millel on CSC® Certified Specialty Coffee sertifikaat. Gentile oad on elektrooniliselt ubahaaval valitud välja!
Selles on loodusliku kofeiini tase väga madal.


Agust Gentle kerge ja õrn kauakestev maitse koos tugeva puuvilja- ja lillearoomiga, kerge šokolaadi maigu ja meeldiva happesusega, on mõeldud neile inimestele, kes hindavad aristokraatlikku tipptaset.

Pane tähele, et Agust Gentile antud CSC® Certified Specialty Coffee sertifikaat garanteerib ja tõendab valitud istanduste kohvi kõrget kvaliteeti. Selle tunnuseks on võltsimisvastane etikett järjestikuse numeratsiooniga, mis tagab, et pakend, millele see on kinnitatud, sisaldab ainult sertifitseeritud kohvi.

Agust Gentile ubade segamisel, peavad oad läbima kaks valikuprotsessi. Esimene toimub päritoluriikides ja teine viiakse läbi tehase enda poolt optilis-elektroonilise kontrollimasina abil, milles eemaldatakse heledamad või tumedamad oad, mis võivad kohvi maitset tassis mõjutada. Sihikindlus tagab positiivsete tulemuste saavutamise.

Kohviuba Agust Gentile on rahvusvahelise kohvidegustatsiooni International Coffee Testing 2016 kuldmedalist!

Päritolu

Brasile Sul de Minas Capoeirinha, El Salvador La Libertad San Louis, Guatemala Santa Rosa El Hato Blu, India Plantation Kodagu Fairland.

Kofeiinisisaldus: 1%

Segu
Araabika 100%
Aromaatsus
Kreemisus green
Aromaatsus green
Puuviljasus green
Röst green
Täidlus green
Tasakaal green
Elegantsus green
Järelmaitse green
Valmistamise viis
Presskann green
Filterkann green
Espressomasin green
Kohvijook
Espresso green
Tavakohv green
Cappuccino green
Lattee green
Klienditeenindus

Helistage meile
(E–R 8.00–20.00, L–P 10.00–18.00)
(+372) 501 1011 René

Kirjutage meile
info@boon.ee

Pakume teile abi nii kohvi tellimisel kui sobivaima JURA espressomasina ja kohvimasina valimisel.

Teretulnud on kõik tellimist, järelmaksutingimusi, kohaletoimetamist, maksmist, tagastamist ja hooldust puudutavad küsimused.