Ostukorv0

JURA IMPRESSA Z6_1
JURA IMPRESSA Z6_2
JURA IMPRESSA Z6_3
JURA IMPRESSA Z6_4
JURA IMPRESSA Z6_5
JURA IMPRESSA Z6_6

Kohvimasin JURA Z6

Art. Nr.: 15237
JURA
2 240,00 €
Allahindus

  • Päevane jõudlus 30 tassi
  • Piimakohvid ühe nupuvajutusega
  • Programmeeritav kohvikangus
  • Hooldusvajaduse märguanded
  • Integreeritud hooldusprogrammid
  • Mõõdud 31 X 37 X 45 cm
Järelmaksu kuumaksed alates:
(12 kuud) 198,60 € /kuus
(24 kuud) 107,12 € /kuus
(36 kuud) 76,89 € /kuus
Osta järelmaksuga!


Z6 Maailma esimene P.E.P.©: impulss-tõmbeprotsess

Z6 avab ukse täiesti uude maailma ja seab täisautomaatsete kohvimasinate valdkonnas lati sootuks teisele kõrgu- sele. JURA moodsad kohvimasinad on muljetavaldav näide Šveitsi innovat- sioonist. Need masinad on toonud kohvijookide valmistamisse hoopis uue kvaliteedi. Tänu sellele maitsevad nii väike kange ristretto kui ka menu- kas mahe flat white lihtsalt suurepära- selt. Lihtne ja loogiline kasutuspõhi- mõte ning rohked paindlikud programmeerimisvõimalused teevad masinast nutika valiku. Esmakordselt on varustuses automaatne filtrituvas- tus. Masinat on ülimalt mugav kasuta- da, sest kõigile juhtseadistele pääseb ligi eestpoolt. Mudeli stiilist ja staatu- sest annavad tunnistust iseloomulikud lihtsad jooned ning hoole ja armastu- sega loodud detailid nagu näiteks tassi- ja veepaagivalgustus. Uus JURA Z6 – paitab kõiki meeli.

z6 feature 1

Parima kvaliteediga espresso

Uus kuueastmeline veski AromaG3 jahvatab oad ideaalselt peeneks ning hoiab alles kõik lõhna- ja maitseomadused, töötades kiiresti, kuid vaikselt. Reguleeritava suurusega tõmbekamber, mis mahutab 5 – 16 g kohvipulbrit, reguleerib survet valitud kohvipulbri koguse järgi automaatselt. Enne tõmbeprotsessi algust teeb nutikas eeltõmbesüsteem Intelligent Pre-Brew Aroma System (I.P.B.A.S.©) kohvipulbri ühtlaselt niiskeks. Tänu sellele poorid avanevad ja aroom vabaneb paremini. Seejärel pressitakse kuum vesi JURA väljatöötatud impulss-tõmbeprotsessi (P.E.P.©) käigus „lainetena” läbi kohvipulbri. Masin valib automaatselt optimaalse tõmbeaja ja veekogusele vastava impulsside arvu. Impulss-tõmbeprotsess (P.E.P.©) toob kõik maitsenüansid oivaliselt esile. Tänu kümneastmeliselt reguleeritavale kangusele saab igaüks valmistada täpselt enda eelistustele vastavaid jooke.

z6 feature 3

Geniaalsed lahendused sünnivad kulisside taga

Uudne lahendus – sissevõetava õhu kogust automaatselt reguleeriv keraamiline klapp – muudab piima ja piimavahuga kohvijoogid enneolematult hõrguks. Tänu klapi- le piima kas ainult kuumutatakse või ühtaegu kuumutatakse ja vahustatakse – tule- museks on sulgkerge vaht. Piima ja piimavahu temperatuuri saab enda maitse järgi kümneastmeliselt reguleerida ja programmeerida. Z6 piimasüsteemi puhastamine on tänu JURA inseneride loodud uudsele lahendusele enneolematult kerge: automaatse puhastustsükli käivitamiseks piisab ühest nupuvajutusest.

z6 feature 2

Nutikas veesüsteem (I.W.S.®) koos automaatse filtrituvastusega

Filter CLARIS hoolitseb selle eest, et iga tassitäis kohvi valmiks parima kvaliteediga veest. Filter kaitseb masinat ühtlasi katlakivi eest ning eemaldab veest kohvi lõhnale ja maitsele halvasti mõjuvad ained. Tervisele kasulikud mineraalained jäävad vette alles. Tulemus: värskelt filtreeritud veest valmistatud täiuslikud kohvijoogid ning optimaalne kaitse katlakivi vastu. Z6 on esimene täisautomaatne kohvimasin, millel on tänu moodsale RFID-tehnoloogiale automaatne filtrituvastus.

z6 feature 4

Suurepärane funktsionaalsus

Z6 pakub kompaktsetest mõõtmetest hoolimata uskumatult palju võimalusi. Kõik juhtnupud on paigutatud mugavalt esipaneelile. Ka veepaaki on võimalik eemaldada ja oamahutit täita, lähenedes masinale mugavalt eestpoolt. Kohv koosneb 98 % ulatuses veest. Täiusliku kohvi valmistamiseks kasutatava vee kvaliteedi tähtsust toonitab elegantselt valgustatud veepaak. Suurepärast üldmuljet aitab luua ka stiilne tassivalgustus.

Klienditeenindus

Helistage meile
(E–R 8.00–20.00, L–P 10.00–18.00)
(+372) 501 1011 René

Kirjutage meile
info@boon.ee

Pakume teile abi nii kohvi tellimisel kui sobivaima JURA espressomasina ja kohvimasina valimisel.

Teretulnud on kõik tellimist, järelmaksutingimusi, kohaletoimetamist, maksmist, tagastamist ja hooldust puudutavad küsimused.