Ostukorv0

JURA WE8 _3
JURA WE8_1
JURA WE8 _6
JURA WE8 _2

Kohvimasin JURA WE8

Art. Nr.: 15091
JURA
1 660,00 €
Allahindus

  • Päevane jõudlus 30 tassi
  • Impulss-tõmbeprotsess (P.E.P)
  • Programmeeritav kohvikangus
  • Hooldusvajaduse märguanded
  • Piimakohvid ühe nupuvajutusega
  • Mõõdud 29,5 X 41,9 X 44,4 cm
Järelmaksu kuumaksed alates:
(12 kuud) 151,26 € /kuus
(24 kuud) 81,59 € /kuus
(36 kuud) 58,56 € /kuus
Osta järelmaksuga!


Kohvijookide sõpradele

Kõikjal, kus kliendid, personal ja külastajad saavad nautida ülimat kohvi, on õhkkond lõõgastav, suhtlemist soodustav ja produktiivne. Igaüks, kes hindab elus elitaarsust, kohvijookide laia valikut ning esteetikat, armub uude WE8-sse.
3-liitrine veepaak, oamahuti 500 g kohviubade jaoks ning 25 portsjonit mahutav kohvipaksusahtel teevad sellest elegantsest professionaalsest kohvimasinast ideaalse lahenduse kohtadesse, kus juuakse kuni 30 kohvijooki päevas.
Uuenduslikud tehnoloogiad muudavad põhjalikult kohvi nautimise viisi. Ühepuutefunktsioon võimaldab valmistada ühe nupuvajutusega suurepäraseid kohvijooke, nagu latte macchiato, flat white ja cappuccino. Esipaneelile paigutatud nupud ja moodne TFT-ekraan muudavad masina kasutamise uskumatult lihtsaks ka algaja kasutaja jaoks.

z6 feature 1

Kõige moodsam tehnoloogia ideaalse naudingu tagamiseks

WE8 võimaldab valmistada 12 erinevat kohvijooki. JURA on täiustanud lühikeste kohvijookide tõmbeprotsessi ja tänu sellele on WE seeria masinad võimelised valmistama professionaalse barista tasemel kohvijooke. Kuueastmeline veski Aroma G3 jahvatab oad ideaalselt peeneks. Veski jahvatab oad alati värskelt ja kiiresti, kuid samas õrnalt, et säilitada aroom. JURA väljatöötatud impulss-tõmbeprotsess (P.E.P.®) tagab optimaalse tõmbeaja. Espresso või ristretto valmistamisel pressitakse kuum vesi lühikeste ajavahemike järel läbi jahvatatud kohvi. WE8 ühepuutefunktsioon võimaldab valmistada moodsaid piima ja piimavahuga kohvijooke ilma tassi liigutamata vaid ühe nupuvajutusega.

z6 feature 3

Saksamaa Tehnilise Kontrolli Agentuuri (TÜV) nõuetele vastav puhtus

Töökohas on puhtus ja hügieen üliolulised. Seetõttu on JURA espressomasinatesse integreeritud loputus- ja puhastusprogrammid, mis on mõeldud kasutamiseks koos spetsiaalselt välja töötatud puhastustoodetega, et tagada ideaalne hügieen ühe nupuvajutusega. Ka piimasüsteemi puhastamine on kiire ja lihtne ning toimub vaid ühe nupuvajutusega. See terviklik hügieeni tagamise süsteem, mis on saanud TÜV Rheinlandi hügieenisertifikaadi, teeb WE seeriast ideaalse valiku ettevõtetele, kes rakendavad HACCP süsteemi.

z6 feature 2

Sama individuaalne nagu Sinu vajadused

Kuna soovid erinevad olenevalt olukorrast, kaasnevad WE8-ga mitmesugused programmeerimis- ja kohandamisvõimalused. Kohvi ja vee kogust saab isiklike eelistuste ning kasutatavate tasside ja klaaside suuruse järgi reguleerida. Samuti saab teatud kohvijookide jaoks määrata eelistusi ja vajadusel keelata teiste jookide valmistamine. Teatud režiimid võimaldavad eelseadistusi ja tassi suurust muuta ainult pärast teatud klahvikombinatsiooni sisestamist.

Klienditeenindus

Helistage meile
(E–R 8.00–20.00, L–P 10.00–18.00)
(+372) 501 1011 René

Kirjutage meile
info@boon.ee

Pakume teile abi nii kohvi tellimisel kui sobivaima JURA espressomasina ja kohvimasina valimisel.

Teretulnud on kõik tellimist, järelmaksutingimusi, kohaletoimetamist, maksmist, tagastamist ja hooldust puudutavad küsimused.