Ostukorv0

JURA IMPRESSA Z8_1
JURA IMPRESSA Z8_2
JURA IMPRESSA Z8_3
JURA IMPRESSA Z8_5
JURA IMPRESSA Z8_6

Kohvimasin JURA Z8

Art. Nr.: 15063
JURA
2 780,00 €
Allahindus

  • Päevane jõudlus 30 tassi
  • Impulss-tõmbeprotsess (P.E.P)
  • Programmeeritav kohvikangus
  • Hooldusvajaduse märguanded
  • Piimakohvid ühe nupuvajutusega
  • Mõõdud 32 X 38 X 45 cm
Järelmaksu kuumaksed alates:
(12 kuud) 225,80 € /kuus
(24 kuud) 121,80 € /kuus
(36 kuud) 87,42 € /kuus
Osta järelmaksuga!


Maailma esimene: ühe nupuvajutusega lungo maheda aromaatse pika kohvi valmistamiseks

JURA Z8 valmistab võrreldamatu kvaliteediga kohvi. Pikkade kohvijookide korral kasutab see maailma esimene ühe nupuvajutusega lungo funktsiooniga täisautomaatne espressomasin erilist valmistusviisi, milles kombineeritakse kohv tõmbeprotsessi ajal kuuma veega. Tulemusena valmib täidlane ja maitsev kohvijook.

z8 feature 1

Kolm kohvijooki ühe nupuvajutusega

Maailma parimate baristade oskustest inspiratsiooni saanud Z8 muudab kohvijoomise kauakestvaks naudinguks. Caffé Barista, Lungo Barista ja kannutäie kohvi valmistamisel kasutatakse valmistusviisi, milles kombineeritakse kohv tõmbeprotsessi ajal kuuma veega, et luua täidlane ja maitsev kohvijook.

z8 feature 1

Suur ekraan, mida on mugav kasutada

4,3-tolline puutetundlik värviekraan asetab JURA espressomasinate kasutajaliideste vallas silmapaistvale kohale. Suurepärase ekraaniga samaväärselt muljetavaldav on uus kasutuspõhimõte. Espressomasin paistab silma oma selge paigutuse ja ajaga kaasaskäimise lihtsuse poolest. Puutetundlik ekraan asetab Su lemmikkohvi sõna otseses mõttes käeulatusse.

z8 feature 1

P.E.P.® ja peene vahu tehnoloogia täiusliku kohvi valmistamiseks

Šveitsi tipptasemel tehnoloogiad tagavad barista väärilise kvaliteedi. AromaG3 veski on nüüd kaks korda kiirem, säilitades ühtlasi kohviubade hõrgu aroomi. Impulss - tõmbeprotsess (P.E.P.®) tagab optimaalse tõmbeaja, sest kuum vesi pressitakse lainetena läbi kohvipulbri. Espressomasin valib automaatselt parima tõmbeaja ja ristretto või espresso veekogusele vastava impulsside arvu. Piima ja piimavahuga kohvijookide valmistamine on erakordselt lihtne – piisab vaid ekraani puudutamisest.

z8 feature 1

Enneolematult suur kohvijookide valik

Z8 on mitmekesisuse ja valikuvõimaluse kehastus. Ekraani puudutades saab valida 16 erinevat kohvijooki, pöördlülitit kasutades aga lausa 21 erinevat kohvijooki. Lisaks saab luua isikupäraseid jooke ning anda neile nimesid: lase ainult kohvi abil oma kujutlusvõimel lennata.

Klienditeenindus

Helistage meile
(E–R 8.00–20.00, L–P 10.00–18.00)
(+372) 501 1011 René

Kirjutage meile
info@boon.ee

Pakume teile abi nii kohvi tellimisel kui sobivaima JURA espressomasina ja kohvimasina valimisel.

Teretulnud on kõik tellimist, järelmaksutingimusi, kohaletoimetamist, maksmist, tagastamist ja hooldust puudutavad küsimused.