Ostukorv0

jura_f8
impressa_f8-01
impressa_f8-02
impressa_f8-03
impressa_f8-04
impressa_f8-05
impressa_f8-06

Kohvimasin JURA IMPRESSA F8 TFT

Art. Nr.: 13731
JURA
949,00 €
Allahindus

Kingituseks pakk Jolly kohvi!

  • Päevane jõudlus 30 tassi
  • Lihtne valmistada piimakohvisid
  • Programmeeritav kohvikangus
  • Hooldusvajaduse märguanded
  • Integreeritud hooldusprogrammid
  • Mõõdud 28,5 X 35,5 X 44,5 cm
Järelmaksu kuumaksed alates:
(12 kuud) 86,06 € /kuus
(24 kuud) 46,42 € /kuus
(36 kuud) 33,32 € /kuus
Osta järelmaksuga!


Kohv ööpäev läbi

TFT-värviekraan on nüüd esimest korda jõudnud ka JURA kompaktsete kohvimasinate klassi. See muudab pöördlüliti kasutamise eriti lihtsaks ja selgeks. Avaekraanile on võimalik eraldi programmeerida neli kohvijooki, mis võimaldavad teil valmistada oma lemmikkohvi ühe hetkega.

Tänu uuenduslikule veskile Aroma+ on teie suur hommikukohv on täpselt sama vastupandamatu kui intensiivne espresso, klassikaline café crème või moekas latte macchiato. Masin jahvatab värsked oad poole kiiremini, kuid samas väga õrnalt, muutes kohvijoomise igapäevaseks külluslikuks maitseelamuseks.

f8 feature1

TFT-ekraan koos pöördlülitiga

JURA TFT-tehnoloogia on jõudnud ka kompaktsete kohvimasinate klassi. Pöörake lihtsalt pöördlülitit ja moodsale 2,8-tollisele TFT-ekraanile ilmub kohvijookide loetelu. Vajutage korraks nuppu, et nautida kohvijooki, mis täidab ka teie kõige pöörasemad unistused. Avaekraanile on võimalik eraldi programmeerida neli toodet, millele saate anda vabalt valitud nime.

f8 feature2

Virgutav valik kohvijooke

IMPRESSA F8 pakub täiuslikku kohvielamust olenemata sellest, milline on teie lemmikkohvijook. See on õige valik neile, kes naudivad lungo’t, café crème’i ja espressot, kuid kellele meeldib end aeg-ajalt ka täiusliku cappuccino või latte macchiato’ga kostitada.

f8 feature3

Veski Aroma+ on nüüd kaks korda kiirem

JURA inseneridel on õnnestunud terade lõikenurga reguleerimise abil veski tõhusust tunduvalt parandada. Nüüd piisab täiusliku aroomiga joogi saamiseks ka poole lühemast jahvatusajast. Tänu sellele jõuab suurepärase puhta maitsega kohv kohvisõbra tassi kiiremini ja ka müra tekib varasemast vähem.

Jahvatatud kohvi täitelehter võimaldab masinaga valmistada ka teist tüüpi, näiteks kofeiinivaba kohvi.

f8 feature4

Murranguline vahutehnoloogia

Kuumaveefunktsioon tee tegemiseks ja vahustamisfunktsioon automaatseks piima soojendamiseks piimavahust mütsiga kakao jaoks on samaväärsed masina osad kui uuenduslik cappuccino või latte macchiato süsteem. Moekaid kohvijooke saab valmistada tassi vahepeal liigutamata. Keerake lihtsalt nuppu ning klassikalise cappuccino juurde kuuluv hõrk, sulgkerge, parima kvaliteedi ja konsistentsiga piimavaht voolabki tassi. Kohvi- ja piimatila on sujuvalt reguleeritava kõrgusega ja võimaldavad seega nautida maitsvaid kohvijooke eri suurusega tassidest.

Klienditeenindus

Helistage meile
(E–R 8.00–20.00, L–P 10.00–18.00)
(+372) 501 1011 René

Kirjutage meile
info@boon.ee

Pakume teile abi nii kohvi tellimisel kui sobivaima JURA espressomasina ja kohvimasina valimisel.

Teretulnud on kõik tellimist, järelmaksutingimusi, kohaletoimetamist, maksmist, tagastamist ja hooldust puudutavad küsimused.