Ostukorv0

JURA GIGA X8 _1
JURA GIGA X8 _2
JURA GIGA X8 _3
JURA GIGA X8 _4
JURA GIGA X8 _5

Kohvimasin JURA GIGA X8 Professional

Art. Nr.: 13742
JURA
Küsi hinda
Allahindus

  • Päevane jõudlus 180 tassi
  • Piimakohvid ühe nupuvajutusega
  • Programmeeritav kohvikangus
  • Hooldusvajaduse märguanded
  • Integreeritud hooldusprogrammid
  • Mõõdud 32 X 56,5 X 49,7 cm


Kiire professionaalne kohvimasin

Suure võimsuse ja elegantse viimistlusega GIGA X8 Professionalil on ainulaadne kiirvalmistuse funktsioon, mis võimaldab valmistada täiusliku kohvi rekordajaga. Optimaalselt tõmmanud kohv segatakse masina sees kuuma veega, täiendava möödavooluklapi abil. Protsessi käigus ei kannata kohvi maitseomadused. Kui kohv on ületõmmanud, sisaldab lõpptoode rohkem ebameeldivaid happelisi ja mõrusid koostisosi. Tänu kiirvalmistuse funktsioonile ja aega säästvale intuitiivsele kasutamisele sobib GIGA X8 Professional suurepäraselt toitlustusettevõtetesse. Suur veepaak ja kohvipaksusahtel võimaldavad paindlikumat ja mobiilsemat kasutamist.

giga x8 feature1

Tehnoloogia

Kolmas termoplokk tagab masina efektiivseks tööks vajaliku koguse kuuma vett, mis võimaldab valmistada täiuslikku kohvi rekordkiirusel. Kuum vesi lisatakse värskelt tõmmanud kohvile möödavooluklapi abil ning need segatakse masina sees. Kiirvalmistuse funktsiooni saab kohandada konkreetsetele nõuetele. 29 erinevat toodet nagu ka avaekraani saab vajadust mööda või kliendi soove arvestades eraldi programmeerida. Näiteks on võimalik tooteid kasutaja eelistuste järgi ekraanil ümber nimetada ja paigutada. Kaks keraamiliste teradega veskit tagavad kiire, täpse ja ühtlase jahvatuse aastateks ning vähendavad jahvatusaega varasemaga võrreldes 75%.

giga x8 feature2

Puhastamine ja hügieen

Masinat on mugav kasutada ja programmeerida, aga ka väga kerge hooldada. Sisseehitatud loputus-, puhastus- ja katlakivieemaldusprogrammid muudavad masina hooldamise äärmiselt lihtsaks ja tagavad TÜV sertifikaati väärt puhtuse.

giga x8 feature3

Kohandatav

Arvukad lisatarvikud, mille hulka kuuluvad nii tassisoojendi, piimajahuti, kohvipaksu eemaldamise komplekt, vedelikusahtli äravoolu komplekt ja arveldussüsteemi liides kui ka meeldiva välimusega hoiustamis- ja serveerimisvahendid, aitavad luua täpselt Sinu nõudmistele vastava kohvivalmistuslahenduse.

giga x8 feature4

GIGA väärtuse kaitse

JURA ranged kvaliteedistandardid laienevad ka klienditeenindusele. Iga GIGA X8 Professionali kohvimasinaga kaasneb GIGA väärtuse kaitse, mis sisaldab professionaalsete automaatsete kohvimasinate hooldust 25 kuuks või kuni masin on valmistanud 45 000 tassi kohvi. Sellist ainulaadset teeninduspaketti pakub vaid JURA. 9 ja 18 kuu möödudes korraldab meie hooldusmehaanik masinale tasuta hoolduse. Täpsema info teenuse kohta leiad üldtingimuste alt.

Klienditeenindus

Helistage meile
(E–R 8.00–20.00, L–P 10.00–18.00)
(+372) 501 1011 René

Kirjutage meile
info@boon.ee

Pakume teile abi nii kohvi tellimisel kui sobivaima JURA espressomasina ja kohvimasina valimisel.

Teretulnud on kõik tellimist, järelmaksutingimusi, kohaletoimetamist, maksmist, tagastamist ja hooldust puudutavad küsimused.