Ostukorv0

JURA GIGA X3 _1
JURA GIGA X3 _2
JURA GIGA X3 _3
JURA GIGA X3 _4

Kohvimasin JURA GIGA X3

Art. Nr.: 15002
JURA
4 500,00 €
Allahindus

  • Päevane jõudlus 180 tassi
  • 2 piimakohvi ühe nupuvajutusega
  • Programmeeritav kohvikangus
  • 1 kg oamahuti
  • Integreeritud hooldusprogrammid
  • Mõõdud 32 X 56,5 X 49,7 cm
Järelmaksu kuumaksed alates:
(12 kuud) 429.84 € /kuus
(24 kuud) 240.23 € /kuus
(36 kuud) 178.19 € /kuus
Osta järelmaksuga!


Teel tippklassi

Uus GIGA X3 Professional pakub kõike, mida töötajatel on suures kontori- või puhkeruumis vaja. Masin valmistab ühe nupuvajutusega kuni 31 programmeeritavat kohvijooki, lisaks 12 baristade retsepti, sealhulgas trendikat flat white’i. Lihtsa tööpõhimõttega kohvimasina täitmine kohviubadega on lihtsamast lihtsam tänu suurele aroomikattega oamahutile, mis mahutab kuni 1 kg ube. Masinal on lisatarvikuna ka kohvipaksu eemaldamise ja vedelikusahtli äravoolu komplekt.

Ühe nupuvajutusega käivituvad loputus- ja puhastustoimingud vähendavad igapäevaste tööülesannete hulka masina hooldamisel. See kohvimasin saavutab teie töötajate seas kindlasti suure menu. Suur veepaak ja kohvipaksusahtel võimaldavad paindlikumat ja mobiilsemat kasutamist.

xj9 feature1

Tehnoloogia

31 kohvijooki nagu ka avaekraani saab vajadust mööda või kliendi soove arvestades eraldi programmeerida. Näiteks on võimalik tooteid kasutaja eelistuste järgi ekraanil ümber nimetada ja paigutada. Võimas elektrimootoritega keraamiline veski tagab paljudeks aastateks kiire, täpse, ühtlase ja kvaliteetse jahvatuse. Leidliku omadusena reguleerib samm-mootor topelttila õhuava elektriliselt.Latte macchiato jaoks valmistab masin automaatselt klaasi sisse vajaliku koguse kuuma piima, kohe seejärel voolab klaasi piimavaht. See funktsioon säästab väärtuslikku aega.

xj9 feature2

Puhastamine ja hügieen

Masinat on lihtne kasutada ja programmeerida, aga ka väga kerge hooldada. Sisseehitatud loputus-, puhastus- ja katlakivieemaldusprogrammid muudavad masina hooldamise äärmiselt lihtsaks ja tagavad TÜV sertifikaati väärt puhtuse.

xj9 feature4

Kohandatav

Arvukad lisatarvikud, mille hulka kuuluvad nii tassisoojendi, piimajahuti, kohvipaksu eemaldamise komplekt, vedelikusahtli äravoolu komplekt ja arveldussüsteemi liides kui ka meeldiva välimusega hoiustamis- ja serveerimisvahendid, aitavad luua täpselt Sinu nõudmistele vastava kohvivalmistuslahenduse.

Klienditeenindus

Helistage meile
(E–R 8.00–20.00, L–P 10.00–18.00)
(+372) 501 1011 René

Kirjutage meile
info@boon.ee

Pakume teile abi nii kohvi tellimisel kui sobivaima JURA espressomasina ja kohvimasina valimisel.

Teretulnud on kõik tellimist, järelmaksutingimusi, kohaletoimetamist, maksmist, tagastamist ja hooldust puudutavad küsimused.