Ostukorv0

Boon’i kohviblogi

Siit saab lugeda huvitavaid artikleid kohvist ja kohvimasinatest. Tahame tutvustada teile maailma eri paikade kohvikultuuri ning tekitada suuremat huvi kohviteemade vastu üldse. Loodame, et leiate siit abi nii kohvi kui sobivaima JURA espresso- ja kohvimasina valimisel. Samuti kasulikke nõuandeid ja nippe JURA espresso- ja kohvimasinate hooldamist ning kasutamist puudutavates küsimustes.

Maitsenaudinguterohkeid kohvihommikuid!

Maitsenaudinguterohkeid kohvihommikuid!

Ahh, kuidas mulle meeldib see aeg, kui hommikul ärgates saab aeglaselt nautida, kuidas punetavas koidikutaevas võtab millimeeterhaaval võimust kuldkollaselt sätendav päike, mis unest ärganud rohetavale maapinnale kevade ja suve tulemiseks rohelise tule andnud on. Selle looduse valgusfoori imetlemise teeb täiuslikuks tass head värsket, Jolly Caffe Crema ubadest valmistatud kohvi.

Kui must kuld uniselt minu kohvitassi niriseb, jään hetkeks mõttesse...


...Mõnikord on inimese hing nagu tass pigimusta kohvi. Tume ja mõru. Kui sinna lisada parajal hulgal sooja piima ja mõõdetud hulk magusat, siis saab põrgulikult kõrvetavast joogist taevalik nauding. Aga tuleb olla ettevaatlik, sestliialt palju piima kaotab joogi iseloomu ja liiga palju magusat rikub maitse sootuks...

Toonin oma hommikuse lemmikjoogi paraja koguse piimvalge koorega kreemjaks, rändan sellega akna alla ja ringutan õndsalt ohates...

Kui terve elu on täis kõikvõimalikke viise ja vahendeid, kuidas raisata aega, siis see varahommikune lihtsalt olemisele kulutatud aeg maitsvakohvi ja iseenda seltsis on kullast kallim. Aga veel kallim kui kullast kallimad varahommikud on aeg, mida sa kulutad koos kallite inimestega hommikukohvi juues.


Soovid rohkem teada saada  Jolly Cafffe Crema ubade kohta?

LOE MILLISED ON HEA KOHVI VALMISTAMISE KULDREEGLID...
Õdusaid hommikuid ja tegusaid päevi Sinu lemmikkoh...
Klienditeenindus

Helistage meile
(E–R 8.00–20.00, L–P 10.00–18.00)
(+372) 501 1011 René

Kirjutage meile
info@boon.ee

Pakume teile abi nii kohvi tellimisel kui sobivaima JURA espressomasina ja kohvimasina valimisel.

Teretulnud on kõik tellimist, järelmaksutingimusi, kohaletoimetamist, maksmist, tagastamist ja hooldust puudutavad küsimused.